Dantherm

ADSORPČNÍ A KONDENZAČNÍ ODVLHČOVAČE

DANTHERM

Dantherm-picOficiálně značku Dantherm v ČR zastupujeme už od roku 1992. Dánská značka Dantherm působí zejména v oblasti průmyslového chlazení a řešení klima prostředí pro domácnost. Součást výrobního programu tvoří odvlhčovače, např. typu bazénový odvlhčovač, domácí odvlhčovač, stavební odvlhčovač a průmyslové odvlhčování včetně adsorpčních odvlhčovačů. Je také dodavatelem zařízení pro vojenské jednotky a humanitární organizace. Dantherm je v oblasti energeticky úsporných zařízení pro úpravu vnitřního klima celosvětově vedoucím dodavatelem. Po celém světě zaměstnává zhruba 360 zaměstnanců.

Dantherm je přesvědčen, že inovace je klíčem k dalšímu úspěšnému naplňování potřeb v oblasti úpravy vzduchu. Vedle toho, díky energeticky úsporným zařízením Dantherm pro řízení prostředí máte vždy energetickou spotřebu pod kontrolou.

Pro své zaměstnance Dantherm zlepšuje prostředí pro práci. Nabízí pracovní prostředí, které inspiruje a zároveň vytváří pocit odpovědnosti. Kompetentní a věrní zaměstnanci se tak stávají silným motorem společnosti.

Díky silné pozici v Evropě si buduje síť věrných zákazníků i po celém světě. Od svého založení v roce 1958 Dantherm prodal přes 1 mil. jednotek pro úpravu klima vnitřního prostředí.

Od 15. ledna 2016 vlastní značku Dantherm Švédský akciový fond. Tato akvizice umožní další rozvoj značky a upevnění pozice dosud silného hráče na trhu.

External Link
Kondenzační odvlhčovače /  Adsorpční odvlhčovače