Novinky / zajímavosti / rady

Delší životnost filtru zvlhčovače

ŘEŠENÍ PRO ZVLHČOVÁNÍ V AGRESIVNÍM PROSTŘEDÍ NEBO S TVRDOU VODOU

Nutnost zvlhčovat si prostředí nevybírá. A tak se stává, že je potřeba zvlhčovat i v agresivním nebo v prašném prostředí. To ovšem může poněkud snížit životnost filtru ve zvlhčovači. Značka Brune zná tento problém mnohých prostředí a dlouhodobě se jím zabývá. Doposud přispěla celou řadou vylepšení a doplňků, která výrazně zvýšila účinnost zvlhčování a celkový uživatelský komfort. Nyní přináší účinné řešení v podobě nového pěnového filtru, který je určený právě do náročných prostředí, kde je vzduch více znečištěn či kontaminován. Tento filtr velice oceníte i v případě, že voda doplňovaná do zvlhčovače je příliš tvrdá.

SPECIÁLNÍ FILTR

Právě speciální pěnový materiál, ze kterého je filtr vyroben, spolu s bavlněnými vločkami posetými na jeho povrchu způsobují vyšší odolnost v náročných podmínkách. Vyzkoušet nový pěnový filtr v právě vašich náročných podmínkách můžete nyní i vy. V současné době je nový filtr dostupný pro majitele zvlhčovačů Brune typů B120, B125 a B500. O případném rozšíření pro další typy zvlhčovačů Brune budeme včas informovat.

Současně velmi oceníme, budete-li se i nadále s námi dělit o vaše zkušenosti s novým speciálním filtrem právě ve vašem prostředí. Těšíme se na zpětné reakce a postřehy. Vaše zkušenosti nám, prosím, pošlete pomocí tohoto formuláře nebo e-mailem.

Kde můžete nový filtr koupit: https://www.okvzduch.cz/filtry-a-spotrebni-material-profi/