Novinky / zajímavosti / rady

Máme řešení: Mikroklima u bazénu

PROJEKT BAZÉNU A WELLNESS ZÓNY

Samozřejmou součástí každého interiéru je vlhkost. Její optimální hodnoty v prostorách bazénu a wellness by se měly pohybovat max do 60%. Pokud se hodnoty dostanou výše, nastávají problémy. Hovoříme zde o možných vážných důsledcích a poškození povrchu materiálů a konstrukcí budov i vybavení. Možná si také již někteří z nás osobně vyzkoušeli, že pobyt v takovém prostředí není jedním z nejpříjemnějších i po stránce pocitové.

VÍME, JAK NA TO

Při řešení této problematiky se často ukazuje, že tím nejlepším opatřením bývá právě to nejjednodušší.

Tento fakt zohledňují specializovaná odvlhčovací zařízení, připravená na práci s vysokou zátěží: mají zcela jasnou prioritu, kterou je zajištění optimální a současně individuálně nastavitelné vlhkosti při zachování spolehlivého provozu a dlouhé doby životnosti v agresivním prostředí bazénů a lázní. Pro zmíněné prostory wellness je tato priorita klíčová. Současně dokážou zohlednit i další potřeby uživatelů, jako je potřeba přitápění vody v bazénu, péče o okenní plochy ochranou proti rosení, a v neposlední řadě při větrávání čerstvého vzduchu.

SPRÁVNÉ NAČASOVÁNÍ

Schopnosti těchto strojů se ve velké míře odvíjí od zadaných požadavků jejich budoucích majitelů či uživatelů. Požadavky je ovšem potřeba zohlednit již v samotném návrhu či projektu připravovaných prostor.  Řešení včetně i těch nejmenších detailů, jako rozvod potrubí a výdechů nebo místa sběru dat pro řídící jednotku jej přímo žádoucí. Čím detailnější projekt a navazující provedená příprava, tím jednodušší je pak samotná montáž stroje a dalšího příslušenství.

Naše odvlhčovací zařízení nabízí účinné, jednoduché a spolehlivé řešení pro prostory bazénů, wellness a nejen těch. Projektujete-li tedy některý z uvedených prostor, neváhejte se na nás obrátit již nyní a dotáhněte svůj projekt k dokonalosti. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo nám napište svůj dotaz / požadavek.

CO UMÍME

Podívejte se na naše produktové portfolio pro prostory bazénu a zjistěte, v čem vám můžeme pomoci.

MÁTE OTÁZKY

Zeptejte se nás, rádi se vám budeme věnovat.