Náš příběh

Rychlost

„Je pár věcí, které lidi prostě potřebují. Vzduch… Vodu… Smích… Sílu… Dech… – Dívka z nočních můr“
Kendare Blake

 

NÁŠ PŘÍBĚH SE ODEHRÁVÁ ZDE, V ČESKU

Příběh začíná v roce 1991, kdy byla založena firma PERFEKTUM, zaměřená na problematiku vlhkosti – v té době zanedbávaná oblast. Záměrem bylo přinést zákazníkům spolehlivé a trvalé řešení vlhkosti.

Protože každé spolehlivé řešení vyžaduje také spolehlivé nástroje, byly uspokojivým řešením pouze vysoce kvalitní produkty. Tyto zásady tak daly v roce 1991 vzniknout partnerství se švýcarskou společností Krüger a společnost PERFEKTUM se tak stala jejím oficiálním zástupcem pro region České republiky. Moderní a efektivní řešení složité problematiky vlhkosti bylo tou správnou volbou, která oslovila dosud nenaplněnou poptávku.

Poptávka se však dále rozvíjela směrem ke specializovaným zařízením. Tím vznikl požadavek na rozšíření sortimentu. Hledali jsme tak vhodného partnera a nakonec představili značku Dantherm. Spolupráce s dánským výrobcem Dantherm přinesla zcela nové dimenze do naší běžné výrobní řady a v roce 1992 byla firma Perfektum jmenována zástupcem značky Dantherm pro region České republiky.

PROFESIONALITA, ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA, VYSOCE KVALITNÍ PRODUKTY

Tyto hodnoty se staly synonymem společnosti Perfektum, dodavatele s nejširší řadou odvlhčovačů pro každou zvláštní instalaci.

Odbornost, zkušenost a stabilita vytvořily z Perfektum solidního partnera během největších povodní v letech 1997 a 2002, kdy půjčila stovky odvlhčovačů, aby pomohly zmírnit škody způsobené záplavou.

Od roku 1991 firma dále rostla a stala se známou i u odborné veřejnosti. Tento rozvoj vedl k přeměně na společnost PERFEKTUM Group, s.r.o. v roce 2000.

Vedle potřeby odvlhčování byla společnost vystavena také požadavku kontrolovat vlhkost z obou stran. To byl impulz k vytvoření nové spolupráce se značkou Brune a představení nové produktové řady profesionálních zvlhčovačů. V roce 2006 se tak společnost Perfektum stala jejím oficiálním partnerem.

JSME ON-LINE

Nákup zboží nebo realizaci jakéhokoliv projektu chceme maximálně usnadnit. I proto jsme založili specializovaný e-shop s profesionálními zvlhčovači, odvlhčovači a příslušenstvím, zaměřený na potřeby našich zákazníků.

VÍCE JAK 25 LET ZKUŠENOSTÍ

Nyní jsme profesionálním distributorem s více než 25ti lety zkušeností. Perfektum byla a je pouze českou rodinnou společností. Orientujeme se zejména na úpravu vlhkosti (odvlhčování, zvlhčování) s kompletním vybavením. Spolupráce s našimi dodavateli je založena na dlouhodobém partnerství, které dává jistotu našim zákazníkům. Neprodáváme jen výrobek. Náš zákazník kupuje produkt obzvláště vysoké kvality a také spolehlivé zázemí. Perfektum se zajímá o potřeby svých zákazníků. Perfektum nabízí vždy něco navíc.

“Naše práce nás těší, stejně jako spokojený zákazník.”

NOVÉ VÝZVY

Perfektum zná domácí trh. Již od začátku Perfektum sleduje evropské trhy a – s ohledem na své hodnoty – přináší to nejlepší z oboru svým zákazníkům. Někdy naše touha po skutečné kvalitě může přesáhnout i hranice našeho oboru. Avšak, naši zákazníci si mohou být jisti, že naše základní hodnoty přetrvají v jakémkoli našem produktu.

Díky naší vášni pro originální a prestižní značky jsme tak v roce 2014 navázali spolupráci se značkou Leone a stali se jejím regionálním zástupcem.

SPOLUPRACUJEME

Naším cílem je na složitou problematiku vlhkosti a teploty poskytovat účinná a jednoduchá řešení k plné spokojenosti zákazníka. Proto spolupracujeme s odborníky v oboru, kteří pracují na stálém zvyšování uživatelského komfortu a jsou v designu a užitnosti vzorem dalšího vývoje také ostatním výrobcům.

Naše znalosti a zkušenosti neustále prohlubujeme. Připomínky a poznatky zákazníků jsou pro nás stejně důležité a využíváme je pro zlepšování našich služeb a Vašeho pohodlí a spokojenosti, a to je také naším cílem.

 

 

OFICIÁLNÍ ZASTOUPENÍ A SLUŽBY

V současné době Vám PERFEKTUM Group, s.r.o. jako oficiální zástupce a distributor evropských značek pro ČR nabízí rozsáhlou paletu výrobků značek Dantherm A/S (od roku 1992 výhradní zastoupení pro ČR), Krüger (od roku 1991 výhradní zastoupení pro ČR a SR), Brune (výhradní zastoupení pro ČR od r. 2006).

V nabídce najdete i doplňková zařízení Comet pro přesné měření a záznam. Naše nabídka je dostatečně široká, aby uspokojila požadavky týkající se jak privátního, tak průmyslového užití. Pokud Vaše požadavky přesahují nabídku prezentovanou na těchto stránkách, neváhejte nás kontaktovat. Vaše potřeby budeme řešit individuálně – na míru „šitou“ technologií.

Další služby a servis naleznete v nabídce našeho portfolia.