Nejnovější bazénové odvlhčovače

bazenovy_odvlhcovac_cdp70

Přivítejte čerstvou sílu na poli bazénového odvlhčování. Na českém trhu by se již začátkem tohoto roku měly objevit zcela nové přístroje značky Dantherm určené pro odvlhčování wellness zón domácích a malých krytých plováren, saun, spa a hotelových bazénů.

Po dlouhých přípravách spojených s detailním průzkumem trhu, požadavků spotřebitelů i instalačních firem a v neposlední řadě i s ohledem na životní prostředí, spatřily světlo světa zcela nově pojatá zařízení.  Vývoj bral v úvahu celý proces od balení, přes srozumitelnost návodu, nastavení kabelů, rozvody až po provoz přístroje a další. Nové odvlhčovače přináší hned několik výhod.

V souladu s tradicí značky Dantherm byla zařízení vyvinuta se zaměřením na kvalitu, funkcionalitu a úsporu energie. Nalezneme zde vysoce výkonné ventilátory s nízkou spotřebou energie, výkonné kompresory v kombinaci s novým vyspělým ovládáním, které přispívají k nákladově efektivnímu provozu a úsporám energie.

Výsledkem je lehčí jednotka, nižší hlučnost, vyšší kapacita a průtok vzduchu, nižší spotřeba energie, lepší možnosti ovládání a snadnější instalace i servis.

Velký důraz kladl Dantherm na uživatelský pohled: Externí připojení k síti, integrovaný servisní ventil v chladícím okruhu, přístup k nejdůležitějším servisním částem jednotky; to je několik z nových vylepšení.

S novým CDP digitálním ovladačem je možné získat i alarm hlášení, komunikovat s BMS (Modbus), ovládat topení, čerpadlo, bojler a vyfukovaný vzduch/čerstvý vzduch atd.

Nová řada CDP bazénových odvlhčovačů vychází z tradičního elegantního dánského designu založeného na kvalitních materiálech, nerezových článcích a jak známo vysoce kvalitních komponentech.

Klíčové přínosy nové řady bazénových odvlhčovačů:

  • Nízká hlučnost
  • Nízká spotřeba energie
  • Epoxidový povrch kondenzátoru a výparníku
  • Kovové části jsou před montáží práškově nalakovány
  • Bezdrátové DRC1 dálkové ovládání je volitelné
  • RS485 brána pro BMS komunikaci (Modbus)
  • USB brána pro PC nástroj
  • Rozšířená řada příslušenství
  • Estetický design „Made in Denmark“

Nové bazénové odvlhčovače přichází s rozšířenou řadou příslušenství jako je bezdrátové dálkové ovládání vlhkosti a teploty, elektrické topné články, odsávače, regulační ventily pro teplovodní články atd.

Řada bude prezentována 6-ti modely: Tři modely pro instalaci v bazénové místnosti a tři modely pro instalaci v technické místnosti (T-modely).

Značka Dantherm představuje více než 50 let zkušeností v designu a výrobě vzduchotechnických zařízení a je to známý hráč v segmentu HVAC. Je tedy logické, že zákazníci vkládají důvěru v zařízení právě této značky. Nepochybně i nová řada bazénových odvlhčovacích jednotek CDP Dantherm potvrdí důvody oblíbenosti značky. Pro více informací (nejen o bazénových odvlhčovačích) navštivte www.perfektum.cz nebo nás kontaktujte přímo telefonicky. Rádi se Vám budeme věnovat.