Novinky / zajímavosti / rady

Nejnovější bazénové odvlhčovače

Přivítejte čerstvou sílu na poli bazénového odvlhčování. Na českém trhu by se již začátkem tohoto roku měly objevit zcela nové přístroje značky Dantherm určené pro odvlhčování wellness zón domácích a malých krytých plováren, saun, spa a hotelových bazénů.

Po dlouhých přípravách spojených s detailním průzkumem trhu, požadavků spotřebitelů i instalačních firem a v neposlední řadě i s ohledem na životní prostředí, spatřily světlo světa zcela nově pojatá zařízení.  Vývoj bral v úvahu celý proces od balení, přes srozumitelnost návodu, nastavení kabelů, rozvody až po provoz přístroje a další. Nové odvlhčovače přináší hned několik výhod.

V souladu s tradicí značky Dantherm byla zařízení vyvinuta se zaměřením na kvalitu, funkcionalitu a úsporu energie. Nalezneme zde vysoce výkonné ventilátory s nízkou spotřebou energie, výkonné kompresory v kombinaci s novým vyspělým ovládáním, které přispívají k nákladově efektivnímu provozu a úsporám energie.

Výsledkem je lehčí jednotka, nižší hlučnost, vyšší kapacita a průtok vzduchu, nižší spotřeba energie, lepší možnosti ovládání a snadnější instalace i servis.

Velký důraz kladl Dantherm na uživatelský pohled: Externí připojení k síti, integrovaný servisní ventil v chladícím okruhu, přístup k nejdůležitějším servisním částem jednotky; to je několik z nových vylepšení.

S novým CDP digitálním ovladačem je možné získat i alarm hlášení, komunikovat s BMS (Modbus), ovládat topení, čerpadlo, bojler a vyfukovaný vzduch/čerstvý vzduch atd.

Nová řada CDP bazénových odvlhčovačů vychází z tradičního elegantního dánského designu založeného na kvalitních materiálech, nerezových článcích a jak známo vysoce kvalitních komponentech.

Klíčové přínosy nové řady bazénových odvlhčovačů:

  • Nízká hlučnost
  • Nízká spotřeba energie
  • Epoxidový povrch kondenzátoru a výparníku
  • Kovové části jsou před montáží práškově nalakovány
  • Bezdrátové DRC1 dálkové ovládání je volitelné
  • RS485 brána pro BMS komunikaci (Modbus)
  • USB brána pro PC nástroj
  • Rozšířená řada příslušenství
  • Estetický design „Made in Denmark“

Nové bazénové odvlhčovače přichází s rozšířenou řadou příslušenství jako je bezdrátové dálkové ovládání vlhkosti a teploty, elektrické topné články, odsávače, regulační ventily pro teplovodní články atd.

Řada bude prezentována 6-ti modely: Tři modely pro instalaci v bazénové místnosti a tři modely pro instalaci v technické místnosti (T-modely).

Značka Dantherm představuje více než 50 let zkušeností v designu a výrobě vzduchotechnických zařízení a je to známý hráč v segmentu HVAC. Je tedy logické, že zákazníci vkládají důvěru v zařízení právě této značky. Nepochybně i nová řada bazénových odvlhčovacích jednotek CDP Dantherm potvrdí důvody oblíbenosti značky. Pro více informací (nejen o bazénových odvlhčovačích) navštivte www.perfektum.cz nebo nás kontaktujte přímo telefonicky. Rádi se Vám budeme věnovat.