Novinky / zajímavosti / rady

Nové adsorpční odvlhčovače Dantherm řady AD

S radostí oznamujeme, že řadu našich adsorpčních odvlhčovačů značky Dantherm aktuálně oživili dva vskutku nadupaní nováčci s označením AD 200 a AD 300.

EXTRÉMNÍ PODMÍNKY NEJSOU PŘEKÁŽKOU

Řada adsorpčních odvlhčovačů AD je od samého počátku převážně určena do prostor, které jakýmkoli způsobem trpí vlhkostí a/nebo vyžadují z jakýchkoli důvodů trvalou regulaci vlhkosti. Pro adsorpční odvlhčovače AD nejsou překážkou ani prostory s extrémními podmínkami, jako jsou teplota či vlhkost. Bez problému tak zvládnou prostředí v teplotním rozsahu -10 až 35°C a vlhkost 0 až 100% RH. Zvláště při specifických potřebách, nejčastěji v průmyslu je schopnost poradit si s extrémními podmínkami a požadavky na teplotu a/nebo vlhkost velkou výhodou. Nebojí se provozu ve výrobnách, sušárnách, vodárnách, skladech, při odstraňování škod a dalších výzev.

V ČEM JSOU JINÍ

Na první pohled je patrná změna zejména v designu ovládacího panelu odvlhčovače na ocelové konstrukci. I když tvary a základní princip funkce adsorpčního odvlhčovače zůstaly stejné, přeci jen došlo k několika zajímavým vychytávkám. Podstatný je nově přítomný integrovaný vnitřní hygrostat již v základu přístroje. To znamená, že vše důležité je nyní obsaženo uvnitř a přístroj je tak více kompaktní. Pro nás v Perfektum jde o velmi příjemnou změnu. Zvláště proto, že je přístroj, dík přítomnému držadlu a příznivé váze i velikosti, předurčen k možnosti přemisťování. Chcete-li přemisťovat, pak jistě více než potěší váha 14 a 18kg. Tak, jako jejich předchůdci, také AD 200 a 300 jsou vybavené počítadlem provozních hodin. Naši nováčci mají navíc přesný měřič spotřebované elektrické energie, který odpovídá nejvyšším standardům. Takže už žádné počítání z hlavy nebo na kalkulačce. Nyní si také můžete dovolit variabilitu připojení hadic pro rozvod suchého vzduchu. Je to užitečné pro lepší rovnoměrné rozložení stejné vlhkosti v prostoru. Nebo také můžete vysoušet dvě místa na jednou.

Vzhledem ke schopnosti vyrovnat se s extrémními podmínkami a slušnému výkonu, který AD 200 nabízí, je potřeba dodat, že má také velice pěkný příkon; pouhých 0,694kW.

VVÝKON UKRYTÝ V MALÉM BALENÍ

Přes svou malou velikost i váhu nabízí řada AD překvapivě vysoký výkon. Ve zhruba 35x35x35cm naleznete výkon necelých 19 až téměř 34 kg/24hod. S velikostí „cestovní tašky s uchem“ vám tak zabere opravdu minimum místa. I přes to, že se jedná o malé přístroje, jsou postaveny tak, aby bez problémů zvládali nepřetržitý provoz. Nemusíte se tak bát jejich přetížení.

Možná vás napadají další otázky nebo máte zájem o bližší technické informace. V prvním případě nás můžete kontaktovat telefonicky nebo dotazníkem. Další technické informace naleznete také v Perfektum sekci ADSORPČNÍ ODVLHČOVAČE.