Potřebuji zařídit

Rychlost

I tady jste správně! Najdete zde nástroje k tomu, abyste mohli zařídit vše potřebné z jednoho místa. Ať už potřebujete servis, cenovou nabídku nebo poptáváte-li náhradní díl, není nic snazšího, než vyplnit formulář a Váš požadavek začneme ihned zpracovávat. S výsledkem se Vám ozveme co nejdříve.

 

POTŘEBUJI PORADIT S VÝBĚREM PRODUKTU

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Vybíráte-li vhodný odvlhčovač k bazénu, obraťte se na nás, propočítáme výsledný odpar a doporučíme, který přístroj z naší nabídky nejlépe odpovídá Vašemu prostředí. Službu poskytujeme zdarma, doporučení je nezávazné dle metodiky výrobce.

External Link

 

POPTÁVÁM VÝROBKY

Poptáváte-li výrobky z našeho produktového portfolia anebo pokud potřebujete individuální cenovou nabídku nebo aktuální ceník, vyplňte formulář “Zadat poptávku na výrobky”. Uveďte zde Vaše kontaktní údaje a popište, které výrobky poptáváte. Zvolte také, zda poptáváte nákup jako uživatel nebo jako obchodní firma či servisní partner. Pomůže nám to připravit nabídku přesně podle Vašich potřeb.

External Link

 

POPTÁVÁM NÁHRADNÍ DÍLY

Pokud potřebujete sehnat náhradní díly k některému výrobku z našeho produktového portfolia, obraťte se na nás a specifikujte, o jaký díl máte zájem. K většině výrobku existuje schéma náhradních dílů – obvykle je součástí instalačního manuálu. Pokud Vám takový přehled chybí, napište nám, rádi Vám ho poskytneme – pomůže Vám to lépe specifikovat náhradní díl, který potřebujete.

External Link

 

POTŘEBUJI SERVIS

Pokud potřebujete objednat servis na jakýkoliv výrobek z našeho portfolia, jednoduše zadejte servisní úkol vyplněním našeho formuláře. Objednat tak můžete jak záruční servis (v rámci garance v naší dílně bezplatný), tak mimozáruční servis. Podmínky servisu, obchodní podmínky a platný ceník najdete ke stažení u formuláře. Odesláním Vašeho požadavku začne jeho zpracování, náš technik Vás bude následně kontaktovat k domluvení podrobností.

External Link

 

POTŘEBUJI SERVISNÍ MANUÁL

Servisní a instalační manuál je samozřejmou součástí každé dodávky výrobku. Najdete ho přibalený u odvlhčovače, zvlhčovače, sušičky prádla ale i u všech ostatních výrobků. Může se ovšem stát, že při rozbalení a instalaci se manuál někam ztratí a později, když je potřeba provést na příklad změnu nastavení přístroje, nejsou k dispozici správné informace. Pokud máte ale výrobek z naší distribuce, není nic ztraceno – stačí si o manuál napsat a obratem Vám ho pošleme. Vyplňte tedy jednoduchý formulář a o ostatní se postaráme. Je vhodné, vyplnit i výrobní číslo zařízení, pro které manuál potřebujete – výrobní verze se totiž mohou mírně lišit v ovládání nebo v seznamu součástí – to je i důvod, proč nemáme manuály volně ke stažení přímo na webu. Uvedení výrobního čísla nám tedy pomůže Vás přístroj správně identifikovat a poskytnout Vám přesně to, co hledáte. Vyřízení požadavku je rychlé, nejpozději do 24 hodin.

External Link