Poradit při výběru produktu

Váháte s výběrem vhodného produktu? Potřebujete poradit, jak vybrat vhodný odvlhčovač nebo zvlhčovač? Chcete třeba jen zkonzultovat svoji volbu? Jaký odvlhčovač do domácnosti nebo provozu? Jaký zvlhčovač do kanceláře nebo galerie? Anebo potřebujete pomoci s výběrem bazénového odvlhčovače: jaký odvlhčovač k bazénu? Rádi Vám pomůžeme. Vyplňte tento jednoduchý dotazník a zadejte nejdůležitější charakteristiky Vašeho prostředí a my Vám s výběrem přístroje pomůžeme.

Pokud poptáváte odvlhčovač pro Váš krytý bazén, připravte si nejdůležitější údaje, vyplňte formulář a obraťte se na nás. Vypočteme Vám předpokládaný odpar a podle toho doporučíme, která jednotka vyřeší Váš problém s vlhkostí.

Kontaktovat Vás budeme v co nejkratší době (v pracovních dnech max. do 24 hodin), způsob zpětného kontaktu (telefon / email) si můžete zvolit ve 3. kroku dotazníku.

 

 

Služba porady s výběrem je poskytována nezávazně a zdarma, na základě doporučení výrobce. Pro jakékoliv závazné doporučení je třeba klimatologické posouzení a kalkulace, kterou naše společnost neposkytuje.