Náš servis a podpora

Rychlost

“Dát se dohromady, je začátek. Vydržet pohromadě, je pokrok. Spolupracovat, je úspěch.” – Henry Ford

Hýčkáme si naše zákazníky. Víme totiž, že je pro ně stejně důležitý spolehlivý a výkonný přístroj, jako spolehlivý a snadno dostupný partner pro instalaci, pravidelnou údržbu a pohotový servis.

Jsme připraveni zodpovědět Vaše otázky a uspokojit potřeby našich zákazníků.

 

ZÁRUKA A GARANČNÍ SERVIS

Při nákupu výrobku z našeho portfolia sami poznáte, že garanční servis prakticky nebudete vůbec potřebovat. Pokud však i přesto nebude vše fungovat správně, jsme Vám k dispozici s naší záruční podporou.

Při přímém prodeji koncovému zákazníkovi nese plnou záruku společnost Perfektum Group, u které může zákazník tento nárok také přímo uplatnit. Při nákupu zboží od některého z našich prodejců nebo od instalačního a servisního partnera se pro uplatnění záručního nároku vždy obracejte nejprve na něj – zhodnotí Vaši situaci a poradí Vám ten nejsnazší způsob nápravy.

Podle druhu smluvního ujednání může záruka obsahovat jeden nebo více z následujících bodů:

  • Plánované pravidelné prohlídky a údržby přístrojů
  • Opravy přístrojů
  • Telefonická podpora
  • Stupeň servisu dle dohody

 

NÁHRADNÍ DÍLY

Ke všem našim produktům dodáváme pouze originální náhradní díly. Proč? Pouze originální náhradní díl zaručí bezpečnost a spolehlivost výrobku a zajistí jeho stálou vysokou kvalitu. Náhradní díly mohou objednávat pouze smluvní autorizované servisy.

External Link
Požadavek na náhradní díl můžete zadat rovnou zde 

 

PODPORA

Všem našim zákazníkům poskytujeme informace a technickou podporu při výběru přístroje. Víme, co prodáváme a výrobky z našeho portfolia skutečně dobře známe – proto pro nás díky expertním znalostem není problém vyřešit i nestandardní situace našich zákazníků. Našim projektantům je k dispozici technická dokumentace a možnost telefonické podpory. Součástí naší podpory je i vyřizování reklamací.

 

SERVIS A MIMOZÁRUČNÍ OPRAVY

Zajišťujeme tyto služby:

  • Odborné montáže zařízení
  • Koordinace a zajištění servisních prací
  • Servisní práce podle smluvního servisního ujednání se zákazníkem
  • Oprava přístrojů (pouze značky z našeho portfolia)

Z kapacitních důvodů zajišťujeme servisní služby pouze pro produkty z naší CZ distribuce s nárokem na privátní slevu.

External Link
Požadavek na záruční nebo mimozáruční servis můžete zadat rovnou zde

 

DOKUMENTACE

Ke značkám z našeho portfolia poskytujeme nové servisní manuály a update starých manuálů. U zahraničních výrobců zajišťujeme manuály v českém jazyce. Navíc je k dispozici i obsáhlá technická dokumentace a produktová podpora.

K jakémukoli výrobku tak můžete vyhledat všechny potřebné informace.

External Link
Požadavek na servisní manuál můžete zadat rovnou zde

 

FÉROVÁ CENA

Naši zákazníci již poznali, že kvalitní výrobek je investice, která se vždy vyplatí a ušetří řadu starostí – ty se jindy často objevují již po krátké době. U nás máte navíc příležitost ověřit, že kvalitu můžete získat i za dostupnou cenu.

Naše ceny jsou férové, odráží skutečné náklady a fakt, že většina součástí prochází odbornou montáží zde, v Evropě.

S cenami si nehrajeme a co slíbíme, to dodržíme. Garantujeme, že naše nabídka je nejvýhodnější na trhu. Na rozdíl od naší konkurence nelákáme na nereálné slevy a rabaty, které se pak kompenzují v řadě příplatků, snížené kvalitě a chybějící podpoře. Jsme prostě jiní, věříme totiž, že rozumný zákazník dokáže přidanou hodnotu v našich výrobcích a podpoře rozpoznat a ocenit.

Vyzkoušejte nás a poznejte sami, že na nás se můžete spolehnout.