Náš servis a podpora

Rychlost

“Dát se dohromady, je začátek. Vydržet pohromadě, je pokrok. Spolupracovat, je úspěch.” – Henry Ford

Hýčkáme si naše zákazníky. Víme totiž, že je pro ně stejně důležitý spolehlivý a výkonný přístroj, jako spolehlivý a snadno dostupný partner pro instalaci, pravidelnou údržbu a pohotový servis.

Jsme připraveni zodpovědět Vaše otázky a uspokojit potřeby našich zákazníků.

 

Warranty Card-100

ZÁRUKA A GARANČNÍ SERVIS

Při nákupu výrobku z našeho portfolia sami poznáte, že garanční servis prakticky nebudete vůbec potřebovat. Pokud však i přesto nebude vše fungovat správně, jsme Vám k dispozici s naší záruční podporou.

Při přímém prodeji koncovému zákazníkovi nese plnou záruku společnost Perfektum Group, u které může zákazník tento nárok také přímo uplatnit. Při nákupu zboží od některého z našich prodejců nebo od instalačního a servisního partnera se pro uplatnění záručního nároku vždy obracejte nejprve na něj – zhodnotí Vaši situaci a poradí Vám ten nejsnazší způsob nápravy.

Podle druhu smluvního ujednání může záruka obsahovat jeden nebo více z následujících bodů:

  • Plánované pravidelné prohlídky a údržby přístrojů
  • Opravy přístrojů
  • Telefonická podpora
  • Stupeň servisu dle dohody

 

Sell

NÁHRADNÍ DÍLY

Ke všem našim produktům dodáváme pouze originální náhradní díly. Proč? Pouze originální náhradní díl zaručí bezpečnost a spolehlivost výrobku a zajistí jeho stálou vysokou kvalitu. Náhradní díly mohou objednávat pouze smluvní autorizované servisy.

External Link
Požadavek na náhradní díl můžete zadat rovnou zde 

 

Online Support-100

PODPORA

Všem našim zákazníkům poskytujeme informace a technickou podporu při výběru přístroje. Víme, co prodáváme a výrobky z našeho portfolia skutečně dobře známe – proto pro nás díky expertním znalostem není problém vyřešit i nestandardní situace našich zákazníků. Našim projektantům je k dispozici technická dokumentace a možnost telefonické podpory. Součástí naší podpory je i vyřizování reklamací.

 

Engineering

SERVIS A MIMOZÁRUČNÍ OPRAVY

Zajišťujeme tyto služby:

  • Odborné montáže zařízení
  • Koordinace a zajištění servisních prací
  • Servisní práce podle smluvního servisního ujednání se zákazníkem
  • Oprava přístrojů (pouze značky z našeho portfolia)

External Link
Požadavek na záruční nebo mimozáruční servis můžete zadat rovnou zde

 

Document-100

DOKUMENTACE

Ke značkám z našeho portfolia poskytujeme nové servisní manuály a update starých manuálů. U zahraničních výrobců zajišťujeme manuály v českém jazyce. Navíc je k dispozici i obsáhlá technická dokumentace a produktová podpora.

K jakémukoli výrobku tak můžete vyhledat všechny potřebné informace.

External Link
Požadavek na servisní manuál můžete zadat rovnou zde

 

Online Support-100

FÉROVÁ CENA

Naši zákazníci již poznali, že kvalitní výrobek je investice, která se vždy vyplatí a ušetří řadu starostí – ty se jindy často objevují již po krátké době. U nás máte navíc příležitost ověřit, že kvalitu můžete získat i za dostupnou cenu.

Naše ceny jsou férové, odráží skutečné náklady a fakt, že většina součástí prochází odbornou montáží zde, v Evropě.

S cenami si nehrajeme a co slíbíme, to dodržíme. Na rozdíl od naší konkurence nelákáme na nereálné slevy a rabaty, které se pak kompenzují v řadě příplatků, snížené kvalitě a chybějící podpoře. Jsme prostě jiní, věříme totiž, že rozumný zákazník dokáže přidanou hodnotu v našich výrobcích rozpoznat a ocenit.

Vyzkoušejte nás a poznejte sami, že pro našeho zákazníka uděláme cokoliv.